0 Lekki :: Muzyka

Obsługa muzyczna


Zapraszam do współpracy w zakresie obsługi muzycznej wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Posiadam kilkunastolenie doświadczenie w obsłudze zarówno przyjęć weselnych jak i innych imprez - najczęściej o charakterze zamkniętym.

Nie jestem DJ-em - trudno to wytłumaczyć w kilku pisanych słowach, ale muzyka którą wykonuję, jest wykonywana "prawie na żywo" i całkowicie na żywo śpiewana. Mimo, że bardzo nie lubię tego określenia, to "człowiek - orkiestra" jest chyba najbliższe temu czym się zajmuję.

Do pracy wykorzystuję profesjonalny sprzęt muzyczny i nagłośnieniowy. Jest on gwarancją niezawodności i najwyższej klasy wrażen akustycznych.

Zapraszam na całkowicie niezobowiązujące spotkanie na którym chętnie zaprezentuję na żywo swoje możliwości i odpowiem na wszelkie nurtujące pytania. Zapewniam o mojej wysokiej kulturze osobistej oraz o profesjonalnym podejściu do tematu.

Wieloletnie doświadczenie gwarantuje, że to co robię, robię profesjonalnie na żywo, jednak w kwestii nagrania poniższego materiału demo korzystam z amatorskich sposobów rejestracji dźwięku. Dlatego też prezentowane niżej nagrania nie oddają tego, co możecie Państwo usłyszeć na spotkaniu.

Zachęcam do kontaktu i pytań dotyczących wolnych terminów czy innych szczegółów dotyczących usług.