0 Lekki :: Sesja dla Kina Kobiet


Sesja dla Kina Kobiet

Napisany przez Dariusz dnia: 2.03.2012

Od kilku miesięcy w bielskim kinie Helios (podobnie jak w całym kraju) organizowana jest cykliczna impreza o nazwie "Kino Kobiet". Wydarzenie adresowane jest do kobiet które chcą mile spędzić wieczór a przy okazji dowiedzieć się czegoś ciekawego i mieć możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. W ramach imprezy organizowane są liczne konkursy z często bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Jestem jednym z partnerów imprezy, więc temat fotografii również jest nieodzownym elementem dotychczasowych edycji.

Między innymi w ramach tej imprezy (i nie tylko) współpracuję z doskonałymi fachowcami od wizażu i stylizacji: Bożeną Kowalską i jej Ekipą z Atelier Wizerunku.

Na styczniowym Kinie Kobiet zaprezentowaliśmy efekty sesji zdjęciowej którą zrealizowaliśmy specjalnie na tą okazję. Fotografie prezentują trendy w modzie na karnawał 2012. Wybrane zdjęcia można było obejrzeć przed seansem na wielkim ekranie wysłuchując jednocześnie ciekawego wykładu Bożeny nt. aktualnych trendów w modzie i sposobu ubierania się.

Sesja powstała na terenie bielskiej Galerii Sfera, przy współpracy sklepu B&L Butique (ciuchy) oraz przy udziale modelek z Agencji Mody PRESTIGE.
Zapraszam do galerii!

KINO KOBIET - Sesja "Trendy Karnawał 2012"
Prezentacja zdjęć: 11/01/2012 - Kino Helios Bielsko-Biała
fot. Dariusz Lekki • www.lekki.pl
modelka: Dagmara Świerczek / Agencja Mody Prestige
modelka: Patrycja Bilof / Agencja Mody Prestige
Styl i make up: Bożena Kowalska / Atelier Wizerunku
Fryzura: Agata Michalak / Atelier Wizerunku
Asystent: Łukasz Lekki
Ubiór: B&L Boutique
Miejsce sesji: Galeria Sfera, Bielsko-Biała