0 Lekki :: Mój kawałek internetu!


Mój kawałek internetu!

Napisany przez Dariusz dnia: 26.02.2012

Jakoś przypadło mi do gustu to, pojawiające się tu i ówdzie sformułowanie. Witam serdecznie w nowej odsłonie mojej strony. Jak nie trudno się domyślić, główne treści dotyczą tutaj oferowanych przeze mnie usług - przede wszystkim muzycznej obsługi imprez okolicznościowych oraz szerokiego wachlarza usług fotograficznych.

Strona na której jesteś, jest projektem łączącym klasyczną stronę internetową z blogiem, więc z pewnością w obszarze AKTUALNOŚCI znajdzie się trochę wpisów na tematy nieco inne niż wspomniane powyżej.

Zawód, hobby czy pasja? Chyba wszystkiego po trochu. Coś o mnie? Mąż, ojciec, fotograf, muzyk, grafik, wodzirej - wieloma rzeczami się już w życiu zajmowałem, ale chyba zawsze miałem ciągotki głównie do fotografii, muzyki i nowinek technicznych. O tym właśnie traktuje ta strona. Od kilkunastu lat zajmuję się zarówno obsługą muzyczną imprez okolicznościowych - głównie wesel, jak i wieloma dziedzinami fotografii. Dzięki posiadanym zdolnością i kierunkowemu wykształceniu, udaje mi się działać w obu, jakże różnych, ale często mających wiele ze sobą wspólnego, branżach.

Zapraszam do częstych odwiedzin, do polubienia strony i do lektury.