0 Lekki :: Warsztaty Fotograficzne - 2 etap!


Warsztaty Fotograficzne - 2 etap!

Napisany przez Dariusz dnia: 3.10.2012

Zapraszam na kolejną edycję warsztatów fotograficznych!

Tym razem skierowane są one do osób które znają już podstawy fotografii (np. tych, które uczestniczyły wcześniej w innych prowadzonych przeze mnie warsztatach dla początkujących).

Już 21 października 2012r. pogłębiamy wiedzę fotograficzną o zagadnienia związane z: planowaniem sesji, sprzętem oświetleniowym i pomocniczym niezbędnym do jej przeprowadzenia oraz poznamy możliwości i problemy jakie stawia przed nami plenerowa fotografia z użyciem lamp błyskowych. Będzie więc także trochę o fotografii strobistycznej i ciekawych efektach które możemy w niej uzyskać.

Warsztaty mają formę pleneru z modelką i od samego początku skupiamy się na prezentowaniu teorii w praktyce. Z racji bardzo ograniczonego czasu realizujemy głównie zaplanowany program przywiązując mniejszą uwagę do zagadnień z innych dziedzin fotografii. Każdy uczestnik będzie miał możliwość wykonania zdjęć będących tematem szkolenia i dopytania o wszelkie zagadnienia. Wskazane jest oczywiście posiadanie własnego sprzętu, jednak jeśli z jakiegoś powodu nie jest to możliwe, to istnieje możliwość wypożyczenia na czas warsztatów lustrzanki cyfrowej.

Prowadzący - Dariusz Lekki - jest nie tylko czynnie fotografującym praktykiem, ale również posiada wykształcenie w tym kierunku a co najważniejsze potrafi w zrozumiały sposób posiadaną wiedzę przekazać. Pozować będzie modelka, która niejednokrotnie stała przed różnymi obiektywami i ma w tym zakresie spore doświadczenie.

Mamy nadzieję zaszczepić w uczestnikach pasję fotografowania i chęć poszerzania swojej wiedzy i umiejętności na kolejnych tego typu (i innych) warsztatach.

Szczegóły i zapisy:
LEKKI Fotografia, Dariusz Lekki, tel. 880-497-660, lekki@lekki.pl

________________________________________________________
Nowa formuła popołudniowych warsztatów fotograficznych to:
• małe, 5-osobowe grupy uczestników
• praca z aparatem przez całe spotkanie
• najkorzystniejsze dla większości uczestników miejsca szkoleń
• atrakcyjne dla większej ilości chętnych terminy i godziny
• praca z modelką (w przypadku warsztatów portretowych) pod okiem doświadczonego fotografa
• ściśle określony i realizowany temat warsztatów
• ...

--------------------------------------------------
Już niedługo nowe, ciekawe przedsięwzięcia!
ZAPRASZAMY!
--------------------------------------------------