0 Lekki :: Relacja z warsztatów fotograficznych - II Etap


Relacja z warsztatów fotograficznych - II Etap

Napisany przez Dariusz dnia: 27.10.2012

W ostatnią niedzielę października 2012r., odbyły się warsztaty fotograficzne dla osób które opanowały już wcześniej podstawowe zagadnienia fotograficzne i które nauczyły się już płynnie obsługiwać własny sprzęt fotograficzny. Całe popołudnie warsztatowe było fantastyczne: wspaniała grupa różnorodnych uczestników, piękna modelka, świetny make-up wykonany przez Asię Kampczyk no i idealna pogoda która pozwoliła pokazać podstawowe techniki portretowania w różnych warunkach plenerowych. 

Rozpoczęliśmy od wprowadzenia teoretycznego, po czym przeszliśmy do realizowania kolejno omawianych zagadnień w praktyce. Pozowała niezawodna Patrycja Bilof, która kilka miesięcy wcześniej zdobyła tytuł Miss Polonia Śląska 2012r. Warunki pogodowe jak i miejsce przeprowadzenia warsztatów umożliwyły pokazanie różnorakich technik fotografowania zarówno w pełnym słońcu, miękkim świetle naturalnym jak i przy wykorzystaniu jednej i wreszcie dwóch lamp błyskowych.

Jestem bardzo dumny z wszystkich Uczestników. Zdjęcia które udało się wykonać tego popołudnia zdecydowanie przerosły moje oczekiwania. Mam także nadzieję, że wszyscy którzy zdecydowali się na udział w warsztatach, wykorzystali okazję do powiększenia swojego portfolio oraz poznali nowe techniki pracy z aparatem i modelką.

Poniżej prezentuję galerię fotografii powstałych tego dnia. Ma ona charakter "zbiorczy" - nie podpisałem nazwiskami poszczególnych fotografii. Dodatkowe podziękowania dla Ryszarda Kopeć i Tomasza Kościelnego za ujęcia typu backstage. Autorami prezentowanych zdjęć są:

Patrycja Byrdy
Ryszard Kopeć
Tomasz Kościelny
Arkadiusz Rudowicz
Wojciech Ciuba

Modelka: Patrycja Bilof

Wizaż: Joanna Kampczyk