0 Lekki :: Nowe Warsztaty Fotograficzne!


Nowe Warsztaty Fotograficzne!

Napisany przez Dariusz dnia: 24.09.2012

Już w najbliższą niedzielę, tj. 30 września 2012r. zapraszamy na nowe warsztaty fotograficzne. Odbędą się one w Bielsku-Białej lub jednym z okolicznych miast (np. Żywiec lub Pszczyna) - park lub sceneria miejska (ostatecznie będzie to miejsce najdogodniejsze dla większości uczestników). Warsztaty mają wyjątkową - kameralną formę. Weźmie w nich udział tylko 5 osób. Zaczynamy o godz. 15.00 i działamy do zmierzchu (około 4 godz.).

Przeznaczone są dla początkujących fotografów a ich celem jest pokazanie podstawowych technik portretowania i pracy z modelką. Każdy z Uczestników spróbuje wykonać efektowny portret w warunkach plenerowych. Pracować będziemy z blendami i światłem błyskowym.

Warsztaty mają formę pleneru z modelką i od samego początku skupiamy się na prezentowaniu teorii w praktyce. Z racji bardzo ograniczonego czasu przekazane zostaną tylko "podstawy podstaw" wiedzy fotograficznej. Każdy będzie miał jednak możliwość wykonania zdjęć i dopytania o wszelkie zagadnienia. Najlepiej posiadać swój sprzęt, ale możliwe jest również jego wypożyczenie na czas warsztatów.

Prowadzący - Dariusz Lekki - jest nie tylko czynnie fotografującym praktykiem, ale również posiada wykształcenie w tym kierunku a co najważniejsze potrafi w zrozumiały sposób posiadaną wiedzę przekazać. Pozować będzie modelka, która niejednokrotnie stała przed różnymi obiektywami i ma w tym zakresie spore doświadczenie.

Jeśli więc chcesz się dowiedzieć co to przysłona, czas otwarcia migawki czy ISO, jeśli chcesz aby aparat zaczął Cię wreszcie słuchać, jeśli chcesz wykonać zdjęcia pod okiem fotografa który doradzi i zasugeruje co możesz zrobić lepiej... jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na drogie kursy i nie masz czasu na wielogodzinne wykłady - zapraszamy serdecznie. Sądzimy, że bardzo atrakcyjna cena (jedyne 80zł/osoby) jest kolejnym z argumentów aby spróbować.

Mamy nadzieję zaszczepić w uczestnikach pasję fotografowania i chęć poszerzania swojej wiedzy i umiejętności na kolejnych tego typu (i innych) warsztatach.

Szczegóły i zapisy:
LEKKI Fotografia, Dariusz Lekki, tel. 880-497-660, lekki@lekki.pl